Bebeklere Özel Hayat Su

Yeterli miktarda, mineral ve PH değerleri ile doğru özellikte su içmek tüm insanlar için hayati önem taşımaktadır. Yetişkinlerin ortalama su ihtiyacı günde 2 litreyken bu ihtiyaç hamilelerde, çocuklarda ve özellikle bebeklerde kilo başına çok daha fazladır. Bebeklerin su ihtiyacı kilo başına 100 cc yani yetişkinlere göre 3 kat daha fazladır.

Bebeğiniz yeteri kadar su içmiyor olabilir oysa yeterli su içmesini sağlamak artık çok kolay. 6. aydan itibaren bebeğinizin suya her ihtiyaç duyduğu anda Hayat Su bebeklere özel ambalajıyla her zaman yanınızda. Mini ambalajı, özel korumalı kapağı, içimi kolaylaştıran suluk hediyesi ve sevimli tasarımı ile bebeğinizin severek su içmesini sağlamak için yaratıldı.

  • Hayat Su, bebeğiniz için hijyeninden tamamıyla emin olabileceğiniz ilk bebek suyudur.
  • Sakarya, Hendek’in el değmemiş su kaynağından en son üretim teknolojileri ile sağlıklı ve hijyenik koşullarda şişelenen Hayat Baby bebeğinizin su ihtiyacı düşünülerek tasarlanmıştır.
  • İlk 6 ay sadece anne sütüyle beslenen bebeğinizin 6. aydan sonraki su ihtiyacını karşılamak için Hayat Baby doğal mineralli yapısı ile bebeğinizin sağlıklı beslenmesi için idealdir.
  • Şişe kapağının üzerinde bulunan özel koruyucu band sayesinde, kapağa ilk dokunan ve kapağı ilk açan siz olacaksınız.
  • 6X0,33 L ambalajlarında Hayat Baby paketlerin içerisinde bulunan 2 adet suluk sayesinde ihtiyacınız olan her anda bebeğinize kolaylıkla su verebilirsiniz. Paketin içerisinden çıkan sulukları, bebeğinizin sağlığı için, kullanmadan önce kaynatınız. Suluklar sterilizasyon makinaları için uygundur.
  • Kullanışlı suluk kapağı sayesinde Hayat Baby çantada rahatça taşınabilir. Hayat Baby ‘nin 0,33 L özel ambalajı ve bebeklere özel geliştirilen suluk kapaklarıyla dışarı çıktığınızda bebeğinize kolaylıkla su içirebillir ve yanınızda daha az eşya taşımanın rahatlığını yaşabilirsiniz.
  • T.C. Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olan Hayat Baby, kaynatılmadan kullanıma uygundur.
  • İstanbul Üniversitesi, Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Bölümü, Hayat Su’yun dengeli doğal mineral bileşimi ve içeriklerinin bebeklerin sağlıklı beslenmesinde tavsiye edilebilir olduğunu belirtmektedir.
  • Değerli anneler, Hayat Su’yu bebeğinizin mamasını hazırlarken güvenle kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin günlük ortalama sıvı ihtiyacını aşağıdaki tablodan hesaplayabilirsiniz.